Паб Джон Донн

253

Пам’ятки в Паб "Джон Донн", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Паб "Джон Донн", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Паб «Джон Донн» – це те місце, куди можна зайти, щоб розслабитися після роботи. Це заклад важко відрізнити від справжнього англійського пабу – високі стелі, меблі з темного дерева, круглі столи та лавки.

Головна особливість «Джон Донна» – це те, що в основному сюди приходять чоловіки. Адже на стінах тут висять плазмові панелі, з яких транслюють футбол. Друга особливість закладу – 14 сортів англійського пива.

Різноманітність меню і демократичні ціни – ось ще одне достоїнство закладу. Тут можна спробувати цибульний суп і вівсяну кашу, сендвічі з беконом і запечений з сиром картопля. Всі страви, представлені в меню (а їх величезна кількість), нагадають вам про Англії. Також у пабі – великий вибір алкогольних напоїв. Ну і, звичайно, список безалкогольних напоїв не залишить нікого байдужим.

І ще один плюс – сюди можна приходити зі своїми чотириногими друзями. У таких випадках для собак передбачена навіть окремий посуд.