Озеро Лох-Несс

243

Пам’ятки в Озеро Лох-Несс, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Озеро Лох-Несс, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 664

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Озеро Лох-Несс – озеро в Шотландії, яке відоме у світі як місце існування таємничої істоти по імені Нессі.

Довжина озера – 37 кілометрів, а ширина – 2 кілометри. Озеро вважається найглибшим водоймою у Великобританії: його максимальна глибина досягає 200 метрів. Його глибина і розміри виконують важливу функцію життєзабезпечення країни. Також водойма є частиною низки гідроелектростанцій Фойерса.

Крім нескінченної озерній гладі туристам буде цікаво подивитися на навколишню природу. В долині Грейт Глен, де розкинулося озеро, приголомшлива різноманітна фауна і флора, серед яких знаходиться багато старовинних будівель. На березі озера розташовується музей Лох-Неського чудовиська, що притягає туристів, як і саме озеро.

Перша згадка про чудовисько датується 1933 роком, коли в одному журналі опублікували інтерв’ю з очевидцями, які бачили що-то в озері. З тих пір туристи з’їжджаються на водойму не просто помилуватися природою, але і сподіваючись побачити легендарне непізнане істота.