Острів Сеурасаарі

304

Пам’ятки в Острів Сеурасаарі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у острові Сеурасаарі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Сеурасаарі – це невеликий лісистий острівець, що адміністративно входить до складу міста Гельсінкі. Завдяки своїй незайманій природі острів вважається популярним місцем для відпочинку, і влітку сюди приїжджає безліч туристів і відпочиваючих.

Острів Сеурасаарі має зовсім крихітні розміри – довжина його становить близько кілометра, а ширина не перевищує 500 метрів. З материком острів сполучений автомобільним мостом.

На острові розташовується Історичний музей – тут прямо під відкритим небом височать кілька старовинних будинків, ферм, комор і одна вітряк. На Сеурасаарі панує чудова атмосфера старовини і спокою.

Крім того, на острові розташовується великий нудистський пляж, який залучає велику кількість охочих позасмагати в чому мати народила. А в середині літа на острові Сеурасаарі спалахує велике багаття, який за традицією запалює пара молодят. Переглянути на цей романтичний ритуал завжди приходить чимало туристів.