Острів Руссо

548

Пам’ятки в Острів Руссо, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Острів Руссо, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Острів Руссо – одна з визначних пам’яток Женеви, розташована посеред Рони, трохи нижче мосту Мон-блан. У давнину він призначався для оборони міста і захисту від ворожих нападів. У XVI столітті на його території розташовувався військовий бастіон. Незабаром з’явилася легенда, що острів був улюбленим місцем знаменитого філософа і письменника Жан Жака Руссо, де він часто прогулювався і повністю занурювався в свої думки.

У 1955 році острів Руссо з’єднали з берегом за допомогою невеликого мосту, після чого почали облаштовувати під парк і перетворили на улюблене місце для прогулянок як місцевих жителів, так і багатьох туристів і гостей Женеви. Острів дуже популярний, адже багато хто не упускають можливості побувати на невеликому клаптику землі з чудовою природою, флорою і фауною.

Звідси перед глядачем відкривається чудовий вид на річку і набережну. На острів ви зможете потрапити з мосту Понт дес Бергус, що з’єднує набережні Куаду Дженерал Гуисан і Куаи дес Бергус. Прогулюючись по острову, можна буде спостерігати за качками і лебедями, які знайшли для себе спокійне місце перебування в цьому затишному куточку природи.