Острів Російський

435

Пам’ятки в Острів Російський, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Острів Російський, екскурсовод, замовити екскурсію,

Острів Російська – це великий гористий острів в Японському морі, адміністративно вважається частиною Владивостока. Острів може похвалитися своєю славною історією, а також мальовничими краєвидами природи.

Острів Російська має розмір 18 на 13 кілометрів, а його площа становить приблизно 98 квадратних кілометрів. Від материка цей клаптик суші відрізаний протокою, через який перекинутий потужний вантовий міст довжиною більше кілометра. Міст пов’язує острів з Владивостоком.

Рельєф острова надзвичайно гористий, а більша частина її поверхні покрита густими широколистяними лісами. У радянський час острів Російський носив статус закритій території і вважався найбільшою тренувальною базою Військово-морського флоту СРСР. На острові і до сьогодні збереглися кілька діючих військових містечок і навчальних центрів. Постійне населення острова становить понад 5 тисяч жителів.

В цілому, Російська – це досить похмуре місце. Острів часто буває занурений в густий туман, а клімат тут дуже похмурий і дощовий. Однак багатьох туристів приваблює саме ця сувора краса.