Острів Рибалок

309

Пам’ятки в Острів Рибалок, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Острів Рибалок, екскурсовод, замовити екскурсію,

При своїх більш ніж скромних габаритах (приблизно 370 на 100 метрів) острів вміщує більше сотні симпатичних рибальських будиночків, а також близько двадцяти затишних ресторанів і кафе, де, як неважко здогадатися, чудово готують рибні страви. Корінних жителів тут трохи більше п’ятдесяти, однак з урахуванням регулярно приїжджають сюди туристів цю цифру можна сміливо множити на два. На острові є два готелі, де приблизно половина постояльців – молодята, які проводять медовий місяць в цьому романтичному місці, далеко від міського смогу і шуму машин.

Гуляючи по затишним вузьких вуличках Острова Рибалок, рано чи пізно ви побачите Церкву Святого Вітторе, зведену тут ще в 11 столітті. Церква, до речі, досить велика для такого маленького острова, при цьому зсередини виглядає дуже красиво і володіє неповторним колоритом середньовіччя. До найближчого міста Стреза можна дістатися або на поромі (квиток коштує 3 веро в одну сторону), або на водному таксі – благо, біля причалу їх вистачає.