Острів Лідо ді Венеція

2126

Пам’ятки в Острів Лідо ді Венеція, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Острів Лідо ді Венеція, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Острів Лідо ді Венеція є головним островом архіпелагу, який відокремлює Венеціанську лагуну від Адріатичного моря. Піщаний острів знаходиться від міста в 15 хвилинах їзди на катері. Це місце знамените своїми пляжами, а у вересні тут проходить міжнародний Венеціанський кінофестиваль.

Острів Лідо ді Венеція має довжину 12 км, а його ширина всього 1 км. Цей вузький піщаний острів італійці вважають самим модним місцевим курортом. Звідси можна легко дістатися до історичної площі Сан-Марко та інших островів лагуни, скориставшись водним таксі або річковим катером.

Спочатку острів був названий на честь покровителя моряків Св. Миколая. Тут розташований храм, який є місцем паломництва тисяч православних християн. Це діюча церква, де досі зберігаються мощі святого і проводяться богослужіння. Острів Лідо ді Венеція приваблює також рясною рослинністю – всюди ростуть олеандри, а троянди цвітуть круглий рік.