Острів Кунгсхольмен

255

Пам’ятки в Острів Кунгсхольмен, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Острів Кунгсхольмен, екскурсовод, замовити екскурсію,

Кунгсхольмен – один з чотирнадцяти островів, на яких розташувався Стокгольм. Назва острова перекладається як «Королівський», і він дійсно був власністю монаршою сім’ї. Нині це елітний міський район, символом якого є будівля міської ратуші.

Кажуть, що першими жителями острова стали ченці-францисканці. Їх головною справою були, звичайно, молитви, а ось на життя вони заробляли тваринництвом і ловом риби. У 1527 році ченців з острова виселили, і, врешті-решт, королева Христина передала його у міську власність.

З найбільш цікавих туристичних місць острова можна відзначити міську ратушу Стокгольма, в синьому залі якого щорічно проходить банкет Нобелівських лауреатів. Її цегляно-червона будівля з високою квадратною вежею було побудовано прямо на березі озера Мепарен. Легенди свідчать, що на цьому місці колись ховали вікінгів. Старі воїни приходили сюди, відчувши близький кінець, і вступали у відчайдушну сутичку один з одним, сподіваючись прийняти славну смерть у чесному бою.

Кунгсхольмен відомий численними кафе, ресторанчиками і барами. Саме тут розташоване маленьке, але дуже відоме кафе «Kungsholmens Glassfabrik», що належить найстарішим виробникам морозива в Стокгольмі.