Оглядовий майданчик на бастіонах

249

Пам’ятки в Оглядовий майданчик на бастіонах, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Оглядовий майданчик на бастіонах, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 229

Мдина або, як її ще називають місцеві жителі Мединна, знаходиться на піднесення. У зв’язку з цим його вважають найвищим населеним пунктом на Мальті. Найвищу точку міста займають історичні фортифікаційні бастіони. Колись вони служили захисним щитом з боку Середземного моря. Зараз там влаштовані оглядові майданчики. Вони представляють із себе величезні тераси, де кожен день збираються юрби туристів.
Для зручності відвідувачів майданчик обладнаний спеціальною технікою. У кожного краю знаходиться оглядовий апаратура. Поруч з ними стоїть автомат. Щоб подивитися в збільшувальне скло потрібно лише кинути монетку необхідного номіналу. Далі чудо техніка все зробить за вас. Припавши до окуляра оглядового апарату, для вас все стане набагато ближче. Складеться таке відчуття, що можна дотягнутися рукою до місця куди впав погляд.
Біля підніжжя оглядового майданчика в Мдине є невеликі ларечкі з прохолодними напоями і сувенірні лавки.