Обеліск на честь 200-річчя входження Гірського Алтаю до складу Росії

88

Пам’ятки в Обеліск на честь 200-річчя входження Гірського Алтаю до складу Росії, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Обеліск на честь 200-річчя входження Гірського Алтаю до складу Росії, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Протяжність Чуйского тракту становить понад 962 кілометрів, тому він є сполучною ланкою для багатьох, навіть найбільш віддалених поселень. Від села Топучая Чуйский тракт починає повільно повзти вгору. Ялинник змінює листяні ліси, починається десятикілометровий підйом на найвищу точку тракту — Семінський перевал. Його висота становить 1894 метра над рівнем моря.

Саме на цьому перевалі в 1956 році було зведено обеліск на честь 200-річчя входження Гірського Алтаю до складу Росії. Район Семінського перевалу користується особливою популярністю серед туристів. Крім підноситься на вершині обеліска і мальовничої панорами Гірського Алтаю, тут можна знайти безліч археологічних, історичних та етнографічних пам’яток, в тому числі стародавні кам’яні статуї, кургани, стоянки ранніх поселень і наскальні малюнки.