Нижегородський Технічний університет ім. Алексєєва

252

Пам’ятки в Нижегородський Технічний університет ім. Алексєєва, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Нижегородський Технічний університет ім. Алексєєва, екскурсовод, замовити екскурсію,

Нижегородський державний технічний університет імені Н. Е. Алексєєва – престижний вищий заклад краю.

Історія університету ведеться з 1896 року одночасно з відкриттям Всеросійської промислово-художньої виставки. Саме тоді міська влада, громадськість і промисловці Нижнього Новгорода звернулися до влади з проханням про відкриття в місті технічного вузу.

Безпосередньо, Нижегородський політехнічний інститут відкрився на базі Варшавського політехнічного інституту в 1917 році. Державним університетом вуз став у 1918 році, до його складу увійшов політехнічний інститут Нижнього Новгорода, Народний університет природничо-гуманітарного профілю, Вищі сільськогосподарські курси, а потім Вищі медичні курси та Педагогічний інститут.

З 2011 року ректором університету є Сергій Михайлович Дмитрієв. У 2012 році вуз проводив набір на 41 напрямом бакалаврату, 9 спеціальностями і 32 напрямами магістратури.