Німецький музей пивоваріння

435

Пам’ятки в Німецький музей пивоваріння, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Німецький музей пивоваріння, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 3 646

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Німецький музей пивоваріння був заснований в 1952 році і досі є одним з найпопулярніших музеїв в Німеччині.

Заснований за ініціативою баварських броварів, Deutsche Brauereimuseum містить велику колекцію професійного обладнання для всіх етапів виробництва пива. В музеї можна знайти як вінтажні чани, так і сучасні технологічні резервуари, а також повністю укомплектовані моделі реальних пивоварень. Великий інтерес також представляє колекція посуду для розливу та вживання пива. Крім всім відомих класичних пивних бокалів, чия форма залишається практично незмінною, в музеї представлені глечики, чарки і чаші різних епох, в тому числі посудина для пиття, датується IV століттям до н. е.!

Відвідування музею дає повне уявлення про процес пивоваріння – від пророщування зерен злаків до пастеризації та упаковки, а також дозволяє крок за кроком простежити еволюцію виробництва. Після екскурсії по музею відвідувачі мають нагоду продегустувати широкий асортимент сортів пива і придбати сувенірні келихи.