Нічний клуб Хиллтоп

80

Пам’ятки в Нічний клуб Хиллтоп, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Нічний клуб Хиллтоп, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 442

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Хиллтоп знаходиться на околиці Вагатора, у напрямку до Анджуне

Це дуже відоме місце серед любителів паті. Щотижня в сезон, по неділях, до вечора парковка починає заповнюватися сотнями скутерів і мотоциклів — сюди підтягується народ зі всього Гоа, щоб послухати транс музику. Ліберальна атмосфера і крайня простота відрізняє його від інших нічних клубів.
Величезна територія з пальмами, стовбури яких пофарбовані флюорной фарбою різних кольорів, посеред величезне дерево, затягнуте ниточками, стрічками, клаптиками флюорисцента, кілька сотень збивальних червонувату індійську пил ніг. У повітрі висить потужний звук дуже якісної музики, яка змушує світиться очі і битися в такт серце. По периметру танцполу розкидані циновки, на які можна сісти або прилягти відпочити. Якщо зголоднів — тут же поруч на циновках сидять індуски, перед якими горять гасові пальника – вони можу приготувати омлет або смачний загадковий напій – масалати.