Національний парк Самарська Лука

237

Пам’ятки в Національний парк "Самарська Лука", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Національний парк "Самарська Лука", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 987

Національний парк «Самарська Лука» був створений в 1984 році на території однойменної закруту річки Волги з метою зберегти унікальний природний світ цієї території. Волга тут широкою петлею огинає Жигулівські гори, створюючи неповторне поєднання ландшафтів та особливі умови для існування флори і фауни.

Тваринний і рослинний світ національного парку надзвичайно різноманітний і включає в себе декілька ендемічних і реліктових видів, таких як сонцецвіт монетолистый, молочай жигулівський, візерунчастий полоз, коник дибка степова та інших. На території парку збереглося багато археологічних пам’яток різних епох і культур.

Серед визначних пам’яток парку можна назвати вершини Молодецький курган і Дівоча гора, скеля Вислий камінь, скелі Верблюд і Зміїний затон. На території Самарської Луки» розташовані три музеї: етнографічний, художника Іллі Рєпіна і музей місцевого поета Олександра Ширяевцева.