Національний музей Рас-ель-Хайми

393

Пам’ятки в Національний музей Рас-ель-Хайми, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Національний музей Рас-ель-Хайми, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музеї, виставки
>

Національний музей Рас-ель-Хайми, побудований в середині 18-го століття в період перського вторгнення в емірат, аж до 1964 був домом королівської сім’ї. У 1987 році нині покійний шейх Сакр бен Мухаммед Аль-Касим відкрив у ньому музей, в якому експонується цілий ряд давніх пам’яток, а також цікава колекція археологічних і етнологічних артефактів.

Музей розміщується на території форту Аль Хусен. Форт знаменитий тим, що в 1820 році в його стінах був підписаний договір про перемир’я між арабськими шейхами і Англією.

Сьогодні форт-музей складається з різнорівневих секцій. Верхні поверхи будівлі відведені під найважливіші і рідкісні експонати, до яких відносяться історичні документи і манускрипти. А також у верхній секції виставлена цінна колекція старовинної зброї, що належить правлячій сім’ї.

Нижню частину музею займають різноманітні археологічні знахідки, які були зібрані на території емірату. Найбільший інтерес представляє мозаїка, а також теракотові урни 18 століття.