Національний музей кінематографії в Турині

495

Пам’ятки в Національний музей кінематографії в Турині, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Національний музей кінематографії в Турині, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 397

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Національний музей кінематографії знаходиться у туринському Моле Антонелліана (Mole Antonelliana), є найвищому з цегляних будівель Європи (167,5 м), збудований відомим італійським архітектором Алессандро Антонеллі в 1863 році за дорученням єврейської громади, як синагога. Але будівництво не було завершено через брак коштів, після чого єврейська громада Туріну в 1877 року передала недобудований будинок у власність міста. Будівництво завершилося лише в 1900 році.

Нагорі будівлі розташований оглядовий майданчик, звідки можна милуватися панорамою міста.

В даний час колекція музею становить величезну кількість пристроїв для демонстрації фільмів, слайдів, рисунків та друкованої продукції, фотоматеріалів, кіноафіша, фільмів і книг по кіномистецтву.

У Національний музей кінематографії неодноразово проводилися кінофестивалі, найбільш престижний з яких Туринський фестиваль.

Туринський музей – багато більше, ніж просто музей. Його відвідувачі – це і дослідники, і актори, і автори, і одночасно глядачі, яким музей надовго запам’ятається своєю чарівною атмосферою великого свята кіно.