Національна мечеть Масджид Негара

279

Цікаві Національна мечеть Масджид Негара, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Національна мечеть Масджид Негара, екскурсовод, замовити екскурсію,

Національна мечеть Масджид Негара – символ ісламу і духовний центр жителів Куала-Лумпура, що вміщає в себе до 8000 чоловік.

Мечеть можна дізнатися за ребристому звездообразному куполу і мінарету висотою 73 метра. 18 кутів купола символізують 13 малайських штатів і «5 стовпів ісламу». Загальний зовнішній вигляд мечеті нагадує ісламські образотворчі традиції, перероблені на сучасний лад. Працювали над будовою будівлі великобританський архітектор Говард Ешлі і малазійські – Хішам Албакри і Бахаруддин Касій. Будівництво мечеті було повністю завершено в 1965 році. Спочатку планувалося назвати храм в частину прем’єр-міністра, але після його відмови мечеть назвали просто Національної Мечеттю.

Мечеть займає територію площею 13 акрів. Біля будівлі розташовуються чудові фонтани і сади. Увійти в мечеть можна через підземний хід, розташований недалеко від залізничного вокзалу.