Набережна річки Цни

297

Пам’ятки в Набережна річки Цни, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Набережна річки Цни, екскурсовод, замовити екскурсію,

Набережна річки Цни є головною визначною пам’яткою і надзвичайно красивим місцем Тамбова. Вона стала облаштовуватися в кінці IX століття. В даний час її протяжність становить понад 3,5 кілометрів. Набережна в основному пішохідна, що дуже зручно для відпочинку.

По всій території набережної розташовано дуже багато привабливих місць: фонтани, пам’ятники, дитячі майданчики, пляжі, різні кафе, човнові станції, міський парк. Звичайно ж особливу красу Набережній надають церкви, які збільшуються на високих берегах.

Влітку тут можна покататися на велосипеді, на роликах, по річці на човнах. Взимку високі береги перетворюються на веселі гірки. По всій території Набережній розташовані затишні лавки, присівши відпочивши на які, ви будете сховані від людських очей і повірте немає кращого місця, щоб насолодитися тишею і спокоєм.

Також тут можна позасмагати, покупатися, посидіти в затишному кафе, поїсти шашлики, послухати естрадні концерти. На набережній знаходиться “міст закоханих”, де за традицією молодята вішають замки на щастя.

Якщо ви прийшли відпочивати з дітьми. то до ваших послуг дитячі майданчики, також дітки можуть погодувати качечок, їм це буде дуже цікаво.

І не може виникати такого питання, так куди ж піти відпочивати, звичайно ж на Набережну річки Цни .