Музейно-виставковий комплекс Гостинний двір

386

Пам’ятки в Музейно-виставковий комплекс "Гостинний двір", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музейно-виставковий комплекс "Гостинний двір", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 400

Архангельські Гостині двори – рідкісний пам’ятник архітектури XVII століття, що зберігся до наших днів. Побудовані за указом царя Олексія Михайловича вони являють собою цілий комплекс споруд, службовець захистом місту та ідеальним місцем для організації міжнародних торгів. Гостині двори складаються з Німецької, Російської Віталень дворів і Кам’яного міста, в яких проходила торгівля і жили заїжджі купці. Панорамне зображення Гостинного двору стало головним символом Архангельська.

Протягом наступних століть двори неодноразово перебудовувалися й розширювалися. Кілька років тому була закінчена глобальна реконструкція Архангельських Віталень дворів, яка відкрила до відвідування багато закриті зали та галереї, а так само застарілі приміщення внутрішніх торговельних палат. Протягом шести років велися археологічні роботи та історичні дослідження в результаті яких сформувалася постійна музейна експозиція.

На ній можна побачити архітектуру історичного комплексу, інтер’єри кріпосних стін і торговельних палат, набережний і дворових фасадів, які уособлювали могутність і багатство Російської держави тієї епохи. Збереглися документи дозволяють простежити основні напрямки торгівлі, і навіть дізнатися про конкретних імпортних та експортних операцій.