Музей ялинкових іграшок Клинское подвіря

254

Пам’ятки в Музей ялинкових іграшок "Клинское подвір’я", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей ялинкових іграшок "Клинское подвір’я", екскурсовод, замовити екскурсію,

Клинское подвір’я розташоване у старовинному місті Підмосков’я — Клині. Це всього лише в двох годинах їзди від Москви. Опинившись там вперше ви непримітно захочете потрапити туди знову.
Подвір’я складається з музею ялинкових іграшок та скляної фабрики. Власне кажучи, остання на Клинській землі існує, напевно, з перших днів становлення міста. Музей відкрили при фабриці кілька років тому, і він відразу став популярним.

Отже, всього на подвір’ї 12 виставкових залів. Там представлені різноманітні ялинкові прикраси: гірлянди, іграшки, мішура, фігурки, підвіски та багато іншого. У кожній кімнаті по кілька ялинок. Вони на жаль не живі, а штучні. Але взимку в музеї стоять дерева з морозу.

Крім виставкових експонатів, на подвір’ї є можливість на власні очі побачити, як роблять ялинкову іграшку. Для цього вас запросять у склодувний цех, де майстер покаже всі хитрощі своєї роботи. Після чого вам випаде можливість самостійно прикрасити бісером, паєтками або намистинками скляну іграшку.