Музей виправних установ

235

Пам’ятки в Музей виправних установ, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей виправних установ, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 10 134

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музей виправних установ Бангкока – старовинне місце, яке раніше було тюрмою. У 1990 році тайський уряд переніс в’язницю в Лат-Яо, а спорожніле місце перетворило в парк Риммани Нарт. Будівлі: корпус будівлі, тюремна стіна з двома спостережними вишками, — були збережені і перероблені в Музей виправних установ.

У музеї можна подивитися на воскові фігури, виконані в натуральну величину, які розігрують сцени тортур і покарань. Фігури укладені в найрізноманітніші знаряддя тортур і вражають своєю різноманітністю і вигадкою. Наприклад, найпопулярнішим покаранням у ті часи було, коли для ув’язнених робили дерев’яний кулю розміром з людину і забивали в кулю гострі цвяхи, а потім поміщали укладеного всередину і віддавали куля слону, який його бив.

На території музею розташовується магазин сувенірів, а також магазини меблів та виробів ручного промислу, над якими працювали тайські ув’язнені. Ще в музеї можна послухати історії про нелегку долю в’язнів і знущання над ними тюремної охорони.