Музей традиційної одягу

352

Пам’ятки в Музей традиційної одягу, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей традиційної одягу, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 1 743

Якщо ви бажаєте ознайомитися з національним колоритом Тунісу, тоді неодмінно відвідайте Музей традиційної одягу, розташований в курортному місті Монастір. По суті, цей заклад є музеєм народних традицій та декоративного мистецтва, але все ж більшу його частину експозиції займає національний одяг. Тут ви зможете подивитися на традиційні костюми майже усіх релігійних конфесій, які представлені в Тунісі. Особливий інтерес у туристів викликає прекрасна колекція весільних костюмів, обшитих дорогоцінними каменями.

Деякі екземпляри одягу зображені на полотнах, а деякі – представлені перед глядачами в оригінальному вигляді і зберігаються у спеціальних скляних контейнерах. Тутешня колекція костюмів не тільки показує глядачеві історію одягу Тунісу з початку дев’ятнадцятого по кінець двадцятого століття, але і дає загальне поняття про еволюцію традиційних костюмів, а також техніку їх пошиття. Музей традиційної одягу в місті Монастір аж ніяк нетривіальний і заслуговує вашої уваги. Тут ви зможете зробити відмінні фотографії та купити подарунки для всієї сім’ї в довколишній сувенірній крамниці.