Музей Сальвадора Дали

353

Пам’ятки в Музей Сальвадора Дали, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей Сальвадора Дали, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музеї, виставки
>

Пагорб Монмартр – найвища точка Парижа. Саме тут розташований Музей Сальвадора Дали. Його відкрив Фонд Стратона, який займається популяризацією мистецтва. Це відбулося в 1991 році.

Площа залів складає понад 1 000 кв. м. Тут виставлено на показ 330 геніальних сюрреалістичних творів Дали. В основі знаменитої колекції – роботи, присвячені релігії, міфології та історії. У музеї можна побачити скульптури Сальвадора: «Обрис часу», «Видіння ангела», «Жінка у вогні», «Просторовий салон» і багато інших. Найпильнішу увагу туристів викликають гравюри з підписом великого майстра і його ілюстрації до таких творів, як «Аліса в країні чудес». «Дон Кіхот» і «Гаргантюа».

Музей увібрав в себе спадщину одного з найбільш талановитих людей нашого світу. Для туристів влаштовуються екскурсії, озвучені записами голосу художника. Вони занурюють у містичну реальність, далеку від нашої. Навіть самий далекий від мистецтва людина не зможе залишитися байдужим, відкривши для себе дивовижний і захоплюючий світ Сальвадора Далі.