Музей російських забобонів на Куршській косі

393

Пам’ятки в Музей російських забобонів на Куршській косі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей російських забобонів на Куршській косі, екскурсовод, замовити екскурсію,

«Музей дерева» на Куршській косі, в Калінінграді – це невеликий музей, в якому представлено кілька дерев’яних скульптур. Його відвідувачі зможуть побачити різноманітних тварин та птахів, зроблених з дерева. Для виготовлення експонатів використовувалися різні породи дерев: береза, осика, дуб, сосна, горобина. У колекції музею зберігаються понад сорока дерев’яних дзвіночків. До всіх експонатів можна доторкнутися руками. Вподобані речі туристи зможуть придбати.

«Музей дерева» знаходиться в двоповерховій дерев’яній хатинці. Біля неї розташовується кілька дерев’яних лавок. Відвідування музею обійдеться в сімдесят рублів. Якщо туристи захочуть зробити пам’ятні знімки на тлі експонатів, то їм буде необхідно доплатити ще тридцять рублів. При бажанні туристи можуть скористатися послугами екскурсовода-господаря галереї. Музей відкритий щодня, крім понеділка.