Музей ретро-автомобілів Паккард

273

Пам’ятки в Музей ретро-автомобілів Паккард, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей ретро-автомобілів Паккард, екскурсовод, замовити екскурсію,

Музей ретро-автомобілів Паккард в Форт-Лаудердейл заснований в середині минулого століття Артуром Стоуном. Тут представлено 22 транспортних засоби з докладним описом, які досі знаходяться в робочому стані.

Будівля музею відтворює виставковий зал компанії Packard Motor Car першої половини XX століття. Він декорований різноманітними аксесуарами та запасними деталями до автомобілів, випущених в 1900 – 1940 роках. Експонати, виставлені в хронологічному порядку, демонструють прогрес і розвиток навичок американського машинобудування.

Один із залів присвячений колишньому президенту США Франкліну Рузвельту, був великим шанувальником автомобілів Паккард. Тут представлена відкрита машина «Паккард Твелв», яка використовувалася для виїзду на масові заходи, і повсякденний броньований лімузин.

У музеї є бібліотека, де можна ознайомитися зі старими журналами, фотографіями, кресленнями і подивитися документальний фільм, що дає уявлення про виробництво автомобілів того часу.