Музей парфумів

499

Пам’ятки в Музей парфумів, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей парфумів, екскурсовод, замовити екскурсію,

Одна з найцікавіших пам’яток Кельна – Музей духів (Будинок Фаріна).

Саме в цьому будинку в 1708 році італійський парфумер Йоганн Марія Фарина заснував найстарішу з нині існуючих парфумерних фабрик у світі і створив свій знаменитий EAU de COLOGNE, відомий як “Кельнська вода” («одеколон»). Список клієнтів Фаріни був великий – від королів Пруссії та Польщі до відомих музикантів (наприклад, Моцарта). У 18 столітті ще не було винайдено патентне право, бо у Фаріни з’явилося безліч наслідувачів і назва аромату поширилося на всю подібну продукцію.

Колекція музею являє собою наочні експонати з історії парфумерного мистецтва. Наприклад, вдосконалені Фаріна дистиляційні апарати, які зіграли ключову роль у виготовленні духів того часу. А також історичні документи, фотографії та ілюстрації виробничого процесу. Сьогодні вже восьме покоління нащадків парфумера продовжує родинну справу в цій будівлі неподалік від Кельнської ратуші.