Музей мореплавства

347

Пам’ятки в Музей мореплавання, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей мореплавання, екскурсовод, замовити екскурсію,

Чудовий музей судноплавства знаходиться у місті Амстердам, Нідерланди. Його чотири експозиції повністю присвячені морській тематиці і включають в себе портрети голландських офіцерів, картини із зображеннями великих морських битв, моделі кораблів і зброї, а також різне корабельне обладнання. Серед зібрання карт музею є роботи відомих картографів XVII століття — Яна і Віллема Блау.

Самою головною визначною пам’яткою музею судноплавства є одна з уцілілих копій «De Moluccis Insulis» — роботи Максиміліана Трансильвана, в якій він описав відомий подорож Фернана Магеллана. Будівля музею являє собою колишній військово-морський склад, побудований в 1656 році. Біля його входу знаходиться корабель, який аналогічний тим, що ходили між Вест-Індією і Нідерландами.

З 2010 по 2011 рік в музеї проводився капітальний ремонт, а в червні 2011 року він знову відкрився для відвідувачів. Музей судноплавства працює щоденно з 10:00 до 17:00. Це місце чудово підійде для сімейного відпочинку, так як несе в собі величезну культурну та історичну цінність.