Музей Мій улюблений ведмедик

256

Пам’ятки в Музей "Мій улюблений ведмедик", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей "Мій улюблений ведмедик", екскурсовод, замовити екскурсію,

«Мій улюблений ведмедик» — це приватний музей, розташований в Ярославлі, Росія. В його експозиції представлена колекція сувенірних і іграшкових ведмедів. Музей відкрили у вересні 2009 року, донині тут налічується понад 700 ведмедів. Вперше колекцію виставили напоказ у Митрополичих палатах у 2003 році. Її зразки били виконані з різних матеріалів — порцеляни, плюшу, дерева і скла, також тут знаходиться сувеніри з різних міст і країн з зображенням ведмедів. Цей звір є символом міста Ярославль.

Першими ведмедиками були власні сімейні іграшки, які належали батькам, бабусям і прабабусям. Потім колекцію поповнили ведмедики друзів, знайомих і відвідувачів. При вході в музей сидять саморобні ведмедики, які створюють затишок і налаштовують нас на приємне проведення часу. Найстарішими експонатами є ведмеді з тирсою 1920-1930-х років, ведмідь з печаткою фонду допомоги дітям Unicef, а також заводний ведмідь 50-х років.

Перед багатьма ведмедями поставлені паперові кораблики, що робить обстановку більш домашньою. Зазвичай зразки, зроблені вручну, відрізняються великими лапами і мініатюрністю. При музеї знаходиться магазин, де ви зможете придбати унікальних авторських ведмедів ручної роботи, а також авторські сувеніри та листівки.