Музей Ізраїлю

301

Пам’ятки в Музей Ізраїлю, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей Ізраїлю, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 4 115

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музей Ізраїлю — це грандіозний музейний комплекс, один з провідних музеїв археології та мистецтва у світі. Музей відкрився в 1965 році. У 2010 році була завершена реконструкція і модернізація будівель комплексу.

Музей складається з кількох відділів: Відділ мистецтв Бецалель, Відділ археології імені Бронфмана, Відділ юдаїки та єврейської етнографії, Сад мистецтва, Храм книги та Молодіжний відділ. Комплекс має в своєму розпорядженні багатою колекцією експонатів — понад 500.000 предметів, серед яких — Сувої Мертвого моря (зберігаються у Храмі книги), різноманітні археологічні знахідки всіх періодів історії Ізраїлю, матеріали про традиції і свята єврейського народу. В Саду мистецтв музею розміщено близько п’ятдесяти робіт сучасних скульпторів з Європи, Америки та Ізраїлю (серед них — знамениті роботи Родена, Пікассо, Турреля та інших). Особливої уваги заслуговує відділ, створений спеціально для дітей і молоді. Тут розміщені класи для творчості, лекційні зали та бібліотека, відбуваються кінопокази та виставки для всієї родини.

Музей Ізраїлю — унікальне місце, зосередження досягнень культури, всесвітньо визнаний джерело культурних цінностей Ізраїлю, Близького Сходу і всього світу.