Музей історії Єрусалиму

263

Пам’ятки в Музей історії Єрусалиму, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей історії Єрусалиму, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 4 115

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Цитадель або Вежа Давида — потужна фортеця, яка знаходиться всередині міської стіни, поблизу Яффських воріт. Її побудували у II ст до н. е. для того, щоб зміцнити найбільш слабкі місця в оборонних укріпленнях Старого міста. Протягом багатьох століть цитадель не раз зазнавала руйнування і перебудовувалася в часи завоювань Єрусалиму християнськими і мусульманськими військами, полчищами мамлюків і османською армією. Археологічні розкопки в Цитаделі дали цікаві результати були виявлені знахідки, вік яких налічує близько 2700 років. Ці знахідки стали свідченням того, що фортеця на цьому місці стояла ще за часів царя Ірода. Що стосується тих будівель, що збереглися до наших днів, то їх будівництво почалося в XIV ст. і завершилося у 1532 р. за султана Сулеймана Чудового.

Цікава експозиція музею докладно розповідає про основні стадіях розвитку міста з моменту його заснування і до наших днів. Всі пояснюючі написи виконані на трьох мовах: на івриті, арабською та англійською. Проте експозиція не зупиняється тільки на історії. Музей історії Єрусалиму також звертається до тем сьогодення і майбутнього. Тут проводяться тимчасові виставки, лекції, семінари, концерти. Особливий антураж всім цим заходам додають стародавні камені цитаделі.

З фортечних стін відкривається прекрасна кругова панорама міста і його околиць. А нічний світломузичне шоу «Нічна містерія» не має аналогів у світі.