Музей історії Великого Устюга

511

Пам’ятки в Музей історії Великого Устюга, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей історії Великого Устюга, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 366

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музей історії Великого Устюга був створений в 1910 році, коли в Михайло-Архангельському монастирі було відкрито церковне древлехранилище. Поступово цей перший музей виріс у велике зібрання предметів, які розповідають про історію Великого Устюга – найбільшого торгово-ремісничого центру Російської Півночі.

Експозиція розташовується в головному приміщенні музею, розташованому на міській набережній – у минулому цей будинок належав купцю Р. В. Усову. Представлені експонати охоплюють період з XII по ХХ століття. Тут можна побачити не тільки виявлені археологами артефакти, але і предмети озброєння XII–XVI століть, а також оригінальні фотореконструкції. Усі ці матеріали являють собою чудове наочний посібник з історії, побуту та релігійних традицій фінно-угорського і слов’янського населення цих місць.

В ході огляду експозиції відвідувачі дізнаються про величезному значенні Устюга і його жителів в освоєнні північно-східних земель, а також у створенні єдиного Російського держави.