Музей історії Лондона

382

Пам’ятки в Музей історії Лондона, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей історії Лондона, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 5 245

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Лондонський музей історії зберігає понад 1 мільйона експонатів, що розповідають про життя міста з давніх часів до сучасності. Багато артефактів було знайдено під час розкопок і будівельних робіт. Частина експонатів була привезена з Кенсінгтонського палацу і Гілдхолл. Головною визначною пам’яткою музею є карета лондонського лорд-мера.

Музей відкрили з ініціативи Лондонської міської корпорації в 1976 році в Барбікані недалеко від собору святого Павла. Поруч з будівлею музею знаходяться руїни Лондонській стіни. Музей має філіал в Доклендсе, який розповідає про історію порту в Лондоні.

Крім постійної експозиції, в музеї проходить показ Великої пожежі 1666 року і виставка «London before London», що показує римські експонати з давніх часів до XVII століття. Предмети виставлені в залах в хронологічному порядку. Вхід у музей безкоштовний.