Музей битви на Плайя-Хірон

231

Пам’ятки в Музей битви на Плайя-Хірон, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей битви на Плайя-Хірон, екскурсовод, замовити екскурсію,

Музей у Плайя Хірон заснований на місці трагічних подій квітня 1961 року. Через 15 років після битви музей відкрив свої двері для відвідувачів. Експозиція представляє відомості про операції в Затоці свиней», яку підготували в США для повалення уряду Фіделя Кастро. Підготовка до військових дій велася з початку 1960 року. 15 квітня 1961 8 бомбардувальників зі знаками ВПС Куби завдали удару по трьох аеродромах. З цього почалася битва, що тривала 72 години і закінчилася капітуляцією американського загону.

В музеї знаходиться близько 2000 експонатів, хоча не всі представлені на постійній виставці. Самий головний експонат стоїть біля входу — це один з брали участь у битві літаків Hawker Sea Fury. З кожним роком кількість відвідувачів музею збільшується. На сьогоднішній день про події відбувалися тут нагадує лише музей та меморіали на честь загиблих солдатів. Район Плайя Хірон перетворюється на туристичний центр.