Московський академічний театр сатири

238

Пам’ятки в Московський академічний театр сатири, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Московський академічний театр сатири, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 42 207

Московський академічний театр сатири знаходиться на Тріумфальній площі в Москві. Він був утворений в 1924 році, 1 жовтня. Спочатку репертуар театру зупинився на творах, які не були п’єсами, вони представляли собою огляду на різні теми, такі як пародія, політика, побут та інші.

У період з 1924 по 1928 рік посаду художнього керівника театру займав Алексєєв Олексій Григорович. З початку 1930-х років репертуар театру переорієнтований в побутову комедію. У 1950-ті роки були поставлені кілька творів Маяковського, які стали етапними для театру. З початку 2000 року і до наших днів керівником театру є Ширвіндт А. А.

Театр Сатири може похвалитися не тільки унікальним репертуаром, актуальним у всі часи, а й неперевершеним акторським складом. Свого часу в театрі грали такі зірки вітчизняного театру та кіно, як Андрій Миронов, Анатолій Папанов, Тетяна Пельтцер та інші улюблені усіма артисти.

У 2002 році театр Сатири, як і багато інші організації з багатою історією, відкрив свій власний музей. Експозиція складається зі старих афіш, фотографій, зроблених на виставах, заборонених колись знімків і маси подарунків і сувенірів, подарованих артистам театру вдячними глядачами. Не так давно в театрі почала діяти ще одна нова сцена, яка отримала назву, цілком відповідне іміджу театру – «Горище Сатири».