Монумент Нельсона

323

Пам’ятки в Монумент Нельсона, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Монумент Нельсона, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Монумент Нельсона – вежа, зведена на честь адмірала Гораціо Нельсона на вершині Келтон-Хілл в Единбурзі. Вона була побудована між 1807 і 1815 р. в ознаменування перемоги Нельсона над французьким і іспанським флотами в битві при Трафальгарі в 1805 році, під час якої він і загинув.

Монумент був побудований на найвищій точці Келтон-Хілл: 171 метрів над рівнем моря. Будівництво почалося в 1807 році і завершилося лише в 1816 смерть головного архітектора і проблем з фінансуванням.

Вежа була також використана як сигнал-щогла, на першому поверсі якої могли жити моряки, які можуть бути включені до кімнати на першому поверсі. Тут згодом жили доглядачі пам’ятника.

Висота монумента складає 32 метри у висоту, на самому її верху знаходиться панорамна галерея. А під меморіальною дошкою, над входом у вежу, вирізане зображення корабля, захопленого Нельсоном в битві при мисі Сент-Вінсент у 1797 році.

На вершині вежі у 1853 році був встановлений «куля часу» – механічний пристрій, що допомагає морякам звіряти хронометри. Він працював протягом 150 років, поки не був пошкоджений бурею в 2007 році. У 2009 році він був реставрований і знову введено в експлуатацію.