Монастир Преображення Господнього в Галілеї

158

Пам’ятки в Монастир Преображення Господнього у Галілеї, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Монастир Преображення Господнього у Галілеї, екскурсовод, замовити екскурсію,

Православний грецький жіночий монастир Преображення Господнього знаходиться в північно-східній частині вершини гори Фавор в області Галилия, Ізраїль. У 1854 році на горі Фавор оселився виходець із Молдавії Іринарх. Тут він виявив залишки стародавньої візантійської базиліки святої Олени і почав відновлювати храм.

Після смерті Иринарха Храм Преображення Господнього був побудований на кошти російських жертводавців і освячений в 1862 році. Храм має три престоли: центральний носить ім’я Преображення, південний освячений в честь пророків Мойсея та Іллі, північний – на честь Георгія Побідоносця і Дмитра Солунського.

У престолі пророків Мойсея та Іллі збереглися камені стародавнього храму і фрагменти візантійської мозаїки. У грецькому православному монастирі Преображення Господнього зберігається чудотворна ікона Божої Матері Акафісна. Також на території монастиря можна побачити дзвіницю, збудовану в 1911 році, і печерний храм Мелхиседека.