Монастир Дванадцяти Апостолів в Капернаумі

309

Пам’ятки в Монастир Дванадцяти Апостолів в Капернаумі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Монастир Дванадцяти Апостолів в Капернаумі, екскурсовод, замовити екскурсію,

В Капернаумі навчав Ісус Христос вів проповіді в синагозі і здійснював чудеса. Це рідне місто перших його учнів. У 30-х роках ХХ століття на його території була заснована грецька церква Собору Дванадцяти Апостолів.

При будівництві церкви були витримані традиції острівної Греції, вона являє собою комплекс з білих кубів, над якими підносяться напівсферичні червоні купола. Колір куполів є відмінною особливістю, зазвичай їх роблять синіми. Завдяки банями Церква Дванадцяти Апостолів домінує в монастирі, де панує дух злегка запущеного патріархального маєтки з розкішним садом, в якому є домашня птиця, павичі з красивими хвостами і собаки з напрочуд доброю вдачею.

За монастирем доглядає тільки один чернець, виходець з Македонії – брат Іринарх. Монастирські ворота практично ніколи не зачиняються. Згідно з легендою, Собор Дванадцяти Апостолів поставлений замість будинку, у якому відбулося зцілення паралітика Господом.