Монастир Дескальсас Реалес

424

Пам’ятки в Монастир Дескальсас Реалес, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Монастир Дескальсас Реалес, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 286

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Монастир Дескальсас Реалес – старовинний монастир, ведучий свою історію з XVI ст. У 1560 р. Хуана Австрійська, дочка Карла I, наказала відвести будівля палацу під житло жінок королівської крові, бажаючих прийняти чернецтво. Рятуючись від нав’язаних їм ріднею шлюбів з розрахунку, жінки йшли в монастир, несучи з собою чимале придане, в тому числі безцінні твори мистецтва. Ця обставина в найкоротші терміни перетворив монастир в один з найбагатших монастирів країни.

Значний будинок заповнено скарбами: фрески різних майстрів прикрашають масивні сходи, що ведуть в монастирські покої, стеля залу прикрашено розписами роботи Клаудіо Коельо і його учнів, головною капелі безліч срібних виробів, розп’яття з богемського кришталю. Також монастир зберігає живописні роботи Тиціана, Рубенса, Санчеса Коельо, Луїн, колекції старовинних монет. Тут же «Мадонна з немовлям» кисті Бернардіно Луїн.