Міжнародний аеропорт Варшава-Окенцє

177

Пам’ятки в Міжнародний аеропорт Варшава-Окенцє, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Міжнародний аеропорт Варшава-Окенцє, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 609

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Аеропорт імені Фредеріка Шопена – це найбільший аеропорт Польщі, розташований в районі Варшави і обслуговує близько 50% всіх авіапасажирів країни. Його будівництво почалося в 1933 році і тривало 12 років. Під час Другої світової війни він був повністю зруйнований, так як на його території проходили військові дії між польськими та німецькими військами.

У 1969 році аеропорт був відновлений, введено в експлуатацію новий міжнародний пасажирський термінал, який обслуговує близько 1 млн. осіб на рік. Рейси усередині країни здійснювалися з будинку, зведеного на місці довоєнного терміналу. У 1992 році був відкритий новий термінал, що має пропускну здатність 3,5 млн. пасажирів в рік. У 2001 році аеропорту було присвоєно ім’я Фредеріка Шопена – відомого польського композитора.

В наш час аеропорт ім. Фредеріка Шопена має дві злітно-посадочні смуги довжиною 2800 м і 3690 м, що перетинаються у вигляді літери «Х». Також він має у своєму розпорядженні трьома терміналами і відкритої оглядовим майданчиком.