Міжнародний аеропорт Стригино

259

Пам’ятки в Міжнародний аеропорт Стригино, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Міжнародний аеропорт Стригино, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 9 885

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Міжнародний аеропорт Стригино в Нижньому Новгороді побудований в 1938 році в Автозаводському районі. Відстань від центру міста до нього 18 кілометрів. Поряд з цивільною авіацією, аеропорт є базою для 675-го полку особливого призначення авіації Внутрішніх військ МВС Росії. Тут є 4 злітно-посадкових смуг, з яких 3 покриті асфальтом, а 4-я бетоном. Розміри смуг різні, в залежності від їх призначення.

На території аеровокзалу до послуг пасажирів надаються: кімната матері і дитини, медпункт, vip-зал, ресторан, кафе, камери зберігання, а також різні магазини. Можна скористатися послугами пошти та довідкового бюро. Перед будівлею аеропорту на просторій площі облаштована парковка. В 500-х метрах, в парковій зоні знаходиться готель.

Виробничі показники нижегородського аеропорту постійно збільшуються. Сучасний ритм життя відбивається на зростаючому пасажиропотоку, а також це результат відкриття великої кількості нових рейсів і програми реконструкції аеропорту.