Міжнародний аеропорт Сан-Франциско

82

Пам’ятки в Міжнародний аеропорт Сан-Франциско, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Міжнародний аеропорт Сан-Франциско, екскурсовод, замовити екскурсію,

У Каліфорнії величезна кількість визначних пам’яток, але з самої першої ви зіткнетеся відразу по прильоту. Міжнародний аеропорт Сан-Франциско займає восьме місце за пасажиропотоком в країні. На відміну від інших аеропортів в країні, які вже далеко не нові, SFO відрізняється максимальною зручністю і ефективністю. Це один з небагатьох аеропортів в США, звідки є прямі рейси в усі великі міста Азії.

Міжнародний аеропорт Сан-Франциско є одним з головних аеропортів для авіакомпаній United Airlines, Virgin America і Alaska Airlines. Будівля аеропорту не просто пасажирський термінал, але і одна з визначних пам’яток країни. тут знаходиться музей авіації імені Луїса Турпена, бібліотека, а в залах очікування регулярно проводяться постійні та тимчасові виставки предметів мистецтва.

У першому терміналі зони знаходиться унікальна акваріумна експозиція «Підводна планета». Тут об’єднано три величезних скляних куба, заміняють стіни, в яких живуть морські мешканці. Цей елемент інтер’єру був спроектований за допомогою вчених Каліфорнійської академії наук і був розрахований більше для дітей. Але з моменту відкриття заслужив любов у дорослих, які перебираються з інших терміналів, щоб відпочити в океанічному залі.

На всій території аеропорту доступний безкоштовний Wi-Fi, знаходяться безліч закусочних, барів, кафе і ресторанів. Кілька поверхів включена магазинами.