Міжнародний аеропорт Ной Бай

248

Пам’ятки в Міжнародний аеропорт Ной Бай, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Міжнародний аеропорт Ной Бай, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>

Міжнародний аеропорт Ной Бай є найбільшим аеропортом у північному В’єтнамі. Він споруджений у 1978 році і знаходиться в 45 кілометрах від центру Ханоя.

Тут обладнані дві злітно-посадочні смуги зі штучним покриттям довжиною близько 3,5 кілометрів. Потужність аеропорту становить близько 12 мільйонів пасажирів на рік. Один термінал здійснює обслуговування внутрішніх та міжнародних рейсів. На першому поверсі будівлі аеропорту знаходиться стійка реєстрації і зал прибуття. Виходи на посадку обладнано на другому поверсі. Тут надаються різні послуги, включаючи салон краси, магазини, пункт обміну валюти та всілякі види транспортування. Кілька барів і ресторанів пропонують традиційну в’єтнамську кухню.

Неподалік від аеропорту знаходиться затишний готель. У п’яти хвилинах ходьби розташована стоянка маршрутних автобусів і таксі, можлива також оренда автомобіля.