Місто Трані

1300

Пам’ятки в Місто Трані, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Місто Трані, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місто Трані в Апулії – одне з найкрасивіших місць на Адріатичному узбережжі, розташоване серед оливкових гаїв і виноградників. Він дбайливо зберігає тисячолітню історію і традиції, овіяні стародавніми легендами. Про засвідчених в тутешніх місцях чудесні події нагадують євхаристійні монограми, що збереглися на вузьких вуличках. Увагу туристів привертають розкішні палаци, найбагатші церкви і монастирі, що вражають своєю архітектурою.

Примітна набережна Трані включає в себе широку площу, головною визначною пам’яткою якої є Кафедральний собор Святого Миколи Пілігрима – покровителя Трані. Серед зберігаються тут релігійних реліквій найбільшу цінність представляють мощі мучениці Февронії, які приваблюють паломників з усього світу. Недалеко від храму знаходиться норманський замок, зведений у першій половині XIII століття за наказом імператора Фрідріха II.

Насолодившись прогулянкою по старовинному місту, можна відвідати один із затишних ресторанчиків, що пропонують апетитні італійські страви.