Місто Сантарканджело-ді-Романья

431

Пам’ятки в Місто Сантарканджело-ді-Романья, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Місто Сантарканджело-ді-Романья, екскурсовод, замовити екскурсію,

Невеликий, але дуже мальовниче містечко Сантарканджело-ді-Романья розташований всього в 10 км від Ріміні. Він зберігає давні традиції, численні пам’ятки та цікаві місця, а безліч ресторанчиків і кафе повні жвавій публіки. Уродженцем Сантарканджело-ді-Романья був папа Климент XIV, якому тут присвятили кілька монументів.

Серед основних визначних пам’яток міста можна виділити фортеця Малатесты, Соборну церква Пресвятої Діви з чотками, міські ворота і вежу, арку на честь кардинала Ганганели і замок Сигизмондо. Найбільш привабливими для відвідування є туфові печери на пагорбі Юпітера, про первісне призначення яких досі невідомо. Є в місті й кілька музеїв: етнографічний, історико-археологічний музей-майстерня, де вже кілька століть створюють орнамент на лляній тканині.

Популярний місто і завдяки своїм фестивалям: Міжнародному театральному та фестивалю «Квітучі балкони», пишним свята дня Святого Мартина і дня Святого Джузеппе. А на ярмарку міста з давніх часів з’їжджаються охочі поласувати смачним сиром і вином.