Містечко Штайн-Ам-Райн

352

Пам’ятки в Містечко Штайн-Ам-Райн, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Містечко Штайн-Ам-Райн, екскурсовод, замовити екскурсію,

Це містечко на Рейні є одним з найкрасивіших міст Швейцарії. Його розписані будиночки вражають своєю фантазією і фарбами. Сам місто невелике і більше схожий на вулицю. Старе місто в довжину простягається всього лише на 500 метрів, а в ширину він ще вже.

Особливо красивим місто буває на Різдво, коли всі будинки, вулички прикрашаються гірляндами та вогниками. Поїздка сюди залишить незабутні, ні з чим незрівнянні враження.

Весь місто – повна пам’ятка, тому можна безкінечно блукати його вулицями і милуватися казковими будиночками. У містечку є старовинна ратуша, в якій зараз знаходиться музей зі старими міськими документами, зброєю, зброєю. Далі йдуть будинку «Передня корона», «У червоного бика», «У кам’яного винограду», «сонце», «Біля чорного рогу», «ворона», «У зоопарку», «У білого орла» та інші, з не менш цікавими назвами. Будівлі розписані на біблійні мотиви, прикрашені ліпниною, розписами в різних стилях і т. д.