Містечко Неаполі

411

Пам’ятки в Містечко Неаполі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Містечко Неаполі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 10

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Опинившись в Неаполі вас порадує розташування невеликого містечка. Він стоїть якраз поруч з горами і оточений оливковими садами. Красиво так, що захоплює дух.

Сам місто дійсно маленький. Житлові будинки розташовані в квадраті. Між ними тягнуться вузькі кам’яні вулички, які всі сходяться на головній міській площі. У Неаполі безліч готелів, кафе і барів, що роблять життя приїжджих туристів ще цікавіше.

Крім навколишнього місто природи, в Неаполі є ще на що подивитися. Гордістю міста і головним архітектурним пам’ятником вважається Собор Діви Марії, побудований в кінці XIX століття. На його місці колись знаходилася мечеть, яку спалили під час турецького повстання.

Що стосується інфраструктури Неаполі, то городяни живуть на те, що дарує їм природа. Вони збирають оливки і роблять з них масло, експортоване в інші міста Греції та за кордон. Також, греки вирощують мигдаль. Вони роблять з нього свій фірмовий безалкогольний напій, приправлений квітами. Нічого смачнішого ви більше ніде не скуштуєте.