Містечко Баумана

225

Пам’ятки в Містечко Баумана, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Містечко Баумана, екскурсовод, замовити екскурсію,

Це дивовижне по своїй красі і багатству видів чарівних місце знаходиться на сході Москви, в районі Ізмайлово. Колись давно тут була елітна село, приблизно як Рублівка сьогодні, де жили, в основному, державні мужі. У 60-х роках XVII століття були розпочаті роботи по розділу річки Сріблянки на два рукави. Виникли в результаті два ставки Виноградний і Срібний взяли частина села в кільце — таким чином з’явився Ізмайловський острів. Після революції в 1917 році острів отримав нову назву і став називатися містечко імені Баумана.

Сюди приїжджають відпочити від мирських турбот, насолодитися природною чарівністю і покататися на човні. Цей вид відпочинку надає прогулянок особливу романтичність. Цьому сприяють плакучі верби, склоняющиеся над водою, невеликі мости і тихі спокійні води ставка.

На території парку стоїть пам’ятник Петру I. Подейкують, що саме тут влаштовувалися бої потішних полків, а пізніше государ прийняв рішення заснувати російський флот.

При бажанні ви можете заглянути в музей, в якому проходять виставки історичних подій. Ціна квитка становить 100 рублів з людини, але можна замовити групову оглядову екскурсію. На острові працюють кафе, де смажать шашлики і наливають чай з цього російського самовара на вугіллі.