Міст Святого Михайла у Генті

100

Пам’ятки в Міст Святого Михайла в Генті, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Міст Святого Михайла в Генті, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 369

У Бельгії, в провінції Східна Фландрія, знаходиться місто Гент. Він розташувався на тому місці, де річка Лея впадає в річку Шельду. Це місто по своїй красі поступається хіба що Брюгге. Тут можна побачити безліч будівель в стилі ренесансу, бароко і готики. Одним з факторів процвітання міста було те, що він стояв на злитті двох річок, однією з яких є Лея. Через цю річку перекинутий чарівний місточок Святого Михайла.

Міст Святого Михайла називається так, тому що недалеко від нього знаходиться церква Святого Михайла. В середині моста знаходиться пам’ятник Святому Михайлу. Цей монумент виконаний з бронзи. Пам’ятник являє собою скульптуру Святого Михайла, який пронизує своїм списом гідру.

Міст Святого Михайла — один із символів Гента. Він знаходиться в самому серці міста. З мосту відкривається чудовий вид на Собор Святого Бавона, вежу Беффруа і церква Святого Миколая. Також з мосту відкривається чудовий вид на дві набережні міста – вулиці Корнляй і Грасляй.