Міст Сольферіно

106

Пам’ятки Міст в Сольферіно, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Міст Сольферіно, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Міст Сольферіно був побудований в Парижі на честь перемоги французьких військ на австро-італійської армією під італійської селом Сольферіно. Це назву він носив до 2006 року, тепер це «пішохідний міст Леопольда Седара Сенгора». Він був відкритий в 1861 році і спочатку складався з трьох чавунних арок, що сполучали набережні Тюїльрі і Анатоля Франса. Тоді він не був пішохідним і використовувався лише для руху транспорту.

До 1960 році конструкції мосту прийшли в аварійний стан, і він був зруйнований. А рівно через рік, на цьому ж місці побудували новий пішохідний міст, який прослужив до 1992 року, так як був тимчасовою спорудою. Потім за підсумками міжнародного конкурсу на проект нового моста був обраний проект інженера Марка Мимрама, передбачав спорудження легкої конструкції. І в 1999 році над річкою Сеною зросла витончена 115-метрова арка, що з’єднала сад Тюїльрі з музеєм Орсе.

Міст вражає своєю красою і одночасної простотою конструкції: дерев’яний настил підтримують дві сітчасті арки, з’єднані траверсами. Виконаний у модерністському стилі міст Сольферіно не тільки органічно вписується в паризький ландшафт, але і є важливим топографічним об’єктом на карті міста.