Міст ката

320

Пам’ятки Міст в ката, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Міст ката, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 547

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Міст ката знаходиться в Нюрнберзі на березі річки Пегніц. Місток ката входить в архітектурний ансамбль, який складається з середньовічного фахверкового будиночка, водонапірної башти і мосту Малсбрюкке. Міст ката (Henkersteg) — це дерев’яний міст, побудований в 1457 р. Міст служив з 16 по 19 ст. для прихованого проходу катів, які жили відособлено поза міста, у вежі на іншому березі річки Пегніц.

Жителі Нюрнберга намагалися уникати зустрічей з катом, будь-який контакт з ним вважався тоді «нечистим». Вважають, що близькі приречених на смерть, приходили на цей міст і намагалися ката умовити, щоб він зменшив страждання засудженого. Або ж підносили кату дари на цьому містку. Міські кати населяли будинок на березі аж до 1806 року. Тепер тут відкрито музей. Незважаючи на нерадісну історію, це місце – заспокійливо і дуже мальовнича: навколо тиша, плакучі верби, вода.